דף הבית >> גלריה >> אירועים נבחרים ב-2018 >> טקס חלוקת מלגות
 
אירועים נבחרים ב-2018
           הכתרת מרים פרץ לדמות מופת     
           אסיפה כללית     
           ליל המימונה באשקלון     
           יום המימונה פתח תקווה     
           נעילת חגיגות המימונה בחיפה     
           טקס חלוקת מלגות     
           קאמפ בתנועה-הצדעה באילת     
 
טקס חלוקת מלגות ארצי מרכזי במרכז האקדמי פרס
רחובות יום שני י"א כסלו (19.11.18
 

את פני התלמידים והאורחים הרבים, קיבלה הגב' עפרה אלול-מנכ"לית המרכז האקדמי פרס: "אני מביעה את שמחתי הרבה על כך, שהפדרציה החליטה השנה לקיים את הטקס אצלנו, היו ברוכים"! והוסיפה: "כאשר פתחנו את המרכז היו אך 150 סטודנטים וכיום מספרם מונה 5,000 מכלל קהילות ישראל-לרבות סטודנטים ערבים, דרוזים ועוד..."
 
בתום דבריה, הוקרנה ברכה של שמעון פרס ז"ל המייסד ושעל שמו נקרא המרכז.
צמד סטודנטים זמרים מהמרכז פתח בשירה בציבור, ואחרי כן הוקרן הסרט "יהדות מרוקו על רגל אחת" שכלל: "על חגיגות המימונה","על טביעת אגוז" ו"על מרוקו ואתריה".
 
שני הסטודנטים: תקוה תבגו ואוהד אדטין מ"מרכז פרס", בירכו בשם מקבלי המלגות ובדבריהם הודו לתורמים.
 
סם בן שטרית-נשיא הפדרציה ומי שהנחה את הטקס, הודה בחום רב לגב' אלול על קבלת הפנים החמה. האורחים והסטודנטים כובדו בשפע של סופגניות ומשקאות קלים וחמים. בין היתר ציין: בפדרציה העולמית התאגדו 23 ארגונים ועמותות ולה 102  סניפים. בישראל 70 ובתפוצות 32: מרוקו, אירופה, ארה"ב, קנדה ודרום אמריקה.
 
הגב' גבריאלה בר- זכאי-מזכ"לית הפדרציה  קראה את ברכתה של הרבנית ברוריה, ובין היתר ציינה: "מאז 2004 הענקנו 4,083 מלגות בסכום כולל של 9,000,000$ בזכות נדיבי הלב, וכמו מרכז מכובד זה, גם אנחנו מעניקים סיוע ללא הבדל מוצא, גזע, דת ומין".
 
ד"ר אנדרי גשיורובסקי-נשיא יד עזרה לישראל: "זכות גדולה לי להיות בין התורמים ל"קרן מלגות" והריני להבטיחכם שאמשיך בכך שנים רבות". אלי ארצי-לשעבר חבר ההנהלה הציונית: "זכיתי כמנכ"ל המשרד לקליטת העליה לפעול להעלאת רבבות מיהודי אתיופיה, והוסיף: "בתוקף תפקידי בסוכנות היהודית הענקנו מלגות לאלפי סטודנטים". אלי עמר-יו"ר סניף הפדרציה ברחובות: "אני גאה להיות בין ראשוני התורמים ואתמיד בכך בעתיד. העונג הגדול הוא הזכות  לסייע לסטודנטים.
 
עו"ד עמי סביר שסיכם את הטקס: אמר בין היתר, כאשר סיימתי לימודים ונהייתי עו"ד עצמאי, החזרתי את המלגה, כדי להעבירה לסטודנט אחר, ומאז אני פועל בפדרציה כיועץ משפטי בהתנדבות  מזה עשרות בשנים.

 


 


 

 


בקרו אותנו גם ב-
  

מבצעי פרסום
באתרנו ובכתב העת


         
היו פעילים
תרמו לקרן מלגות


באמצעות הוראת קבע


או באמצעות ישראל תורמת

 


 
<table align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="21" sab="11549" style="background-image: url(" image="" users="" 189578="" ftp="" my_files="" template="" footer_teva.jpg?id="3242579&quot;);" background-repeat:="" no-repeat;"="" width="786">


בקרו אותנו גם ב- ועשו לנו  

סרטים על הפדרציה העולמית ניתן לראות גם ב - 

    [להרשמה לרשימת תפוצה]      [Top]      [צור קשר]    (מפת האתר)

הפדרציה העולמית של יהדות מרוקו אינה אחראית לתוכן הפרסומים והתחיבויות המפרסמים.


 
WebSite123 מערכת לבניית אתרים בקלות